Falke Kombi Ana Kart Tamiri

Falke kombi elektronik ana kart tamiri mümkün mü? şeklinde gelen sorular oluyor. Bu yüzden sizlere bu konuda açıklama getireceğim. Falke ve diğer kombilerin anakart tamiri genellikle mümkündür. Peki neden genellikle diyorum buraya dikkat ediniz. Kombilerin ana kartları işlemcili olduğundan dolayı sadece kart işlemcisinin zarar görmesi ile bu kart arızaları tamir edilememektedir. İçinizi ferahlatmak için şunu söylemek istiyorum. Falke kombiler de ana kart işlemci arızası sık karşılaşılan bir durum olmasa da nadiren karşılaşılabiliyor bu yüzden kartın teste bağlanmadan tamir olup olmayacağı anlaşılamaz.

ana kart

Firmamız falke anakart tamiri yaptığını belirterek şu müjdeli haberi vermek istiyorum. İstanbul Avrupa yakası genelinde falke kart arızaları için yaptığımız çalışmalar hakkında kısa bilgi vermek gerekirse aşağıdaki işlemler uygulanmaktadır.

  1. Cihaz başında arıza tespiti yapılır.
  2. Ana Kart arızası tespiti yapılmış ise kart kombi üzerinden sökülür. Kart tamir atölyemizde test cihazına bağlanır.
  3. Arızalı kartlar genellikle ertesi gün tekrar yerine monte edilir ve cihaz çalışması kontrol edilip 1 yıl garanti süresi verilir.
  4. Eğer servis sırasında falke kombi ana kartı yedek olarak elimizde mevcut ise eski kartı alıp elimizdeki yedek kartı müşterimize yine 1 yıl garantili olarak sunmaktayız.

Not: İstanbul dışı falke kart tamiri için bize ulaşabilirsiniz. Kart elimize ulaştığı gün tamiri yapılır test edilip, yine aynı gün içerisinde kargo yolu ile sizlere gönderilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir